از بهترین انواع مسافرت های خارجی

Waze یکی از بهترین اپلیکیشنهای موبایل برای مسافرت است. اگر با اتومبیل شخصی خود سفر کردهاید و یا در طول سفر خود، اتومبیلی را کرایه کردهاید، GasBuddy میتواند جز بهترین اپلیکیشنهای موبایل برای مسافرت شما باشد. کرایه ون مناسب برای گردش­های داخل استان، کم مسافت، خانواده­های پرجمعیت و گروه دوستان است. اگر ادرار شما طی 24 ساعت آینده، زرد کمرنگ بود، به این معناست که عملکرد کلیه مناسب است و بدن، آب مورد نیاز را دریافت کرده است. آیا نیاز است تمام اینها را با خودتان به مسافرت ببرید؟ روح آدمیان، برای تنفس معنوی، نیاز به فضاهای جدید و شرایط متفاوت دارد و این نیاز، تنها از رهگذر سفر، برآورده می شود. این روزها حتی برای افرادی که عاشق چشیدن طعمهای جدید و هیجانانگیز هستند، تورهای ویژهی شکمگردی هم برگزار میشود. به کمک این برنامه میتوانید در یک کشور غریبه و در هر مکانی که هستید، به صورت آنلاین درخواست تاکسی کنید و حتی اگر خودتان قصد رانندگی دارید، از مسیرهایی که در نقشه نشان داده میشود استفاه کنید.

در نتیجه میتوانید قبل از اینکه به مکانی که تا به حال به آنجا نرفتهاید، اطلاعات لازم و کافی را به دست آورید و از توصیهها و پیشنهادات مردم استفاده کنید. در این اطلاعیه آمده است: خادمین شما، ماه­ ها قبل از رسیدن موعد نوروز برنامه­ ریزی این ایام را در دست اقدام داشته اما بخاطر غیرقابل پیش­ بینی بودن روند بیماری کووید ۱۹، تمام تصمیمات تحت­ الشعاع آن قرار ­گرفت. توجه داشته باشید که می توانید متناسب با هزینه مد نظر خود نسبت به رزرو هتل اقدام نمایید چرا که هتل ها از 1 تا 5 ستاره به انواع مختلف دسته بندی می شوند و هتل های 5 ستاره بیشترین و 1 ستاره کمترین میزان خدمات را در اختیار مسافران قرار خواهند داد. Culture trip یک برنامه بسیار کاربردی برای گردشگران است، که میتوان نام آن را در لیست بهترین اپلیکیشنهای موبایل برای مسافرت، قرار داد. قطعا این برنامه یکی از بهترین اپلیکیشنهای موبایل برای مسافرت است. از بهترین امکانات این اپلیکیشن، نشان دادن نظرات و عکسهای دیگران است که قبلا به آن مکان رفتهاند.

نشستن طولانی مدت و عدم تحرک در طی مسافرت باعث افزایش خطر ابتلا به DVT میشود. بنابراین اگر برنامه ای جدید و هیجان انگیز در طی سفر به برنامه شما اضافه شد با روی گشاده پذیرای آن باشید. کافی است سر بچرخانند یا برای یک لحظه سرشان را پایین بیندازند یا برای دیدن منظره ای به پشت سر نگاه کنند؛ کار تمام است. برای این کار خلاق باشید. البته ثبت اتفاقات سفر کمی کار میبرد و ممکن است دشوار به نظر برسد؛ اما، بعد از پایان آن، با یک دفترچه پر از ماجراهای هیجانانگیز، خستگی از تنتان به در میشود. ثبت اتفاقات و لحظههای سفر جادهای با دوستان، راهی عالی برای یادآوری و مرور اوقات خوش شما با یکدیگر است. اگر ازمایش PCR را انجام ندادهاید، 10 روز پس از سفر در خانه بمانید و خود را قرنطینه کنید. آغاز مسافت یاد شده در شهرهای کوچک و متوسط از دیوار شهر در صورت داشتن دیوار و آخرین خانه شهر در صورت نداشتن دیوار، محاسبه مىشود.

سالها بعد در آینده که شما پیر شدهاید و کنار باغچه خانه خود نشستهاید، با دیدن این عکسها خاطرات آن سفرهای خندهدار و دوران جوانیتان را به یاد میآورید و لبخند میزنید. ثبت خاطرات زیبا در لحظههای خوب سفر بسیار عالی است. همچنین به صورت آنلاین رانندگان را از دوربینهای ثبت تخلف و پلیس راهنمایی و رانندگی آگاه میکند. گردشگران میتوانند با استفاده از این برنامه، جامعترین اطلاعات را در مورد مقصد گردشگری خود به دست آورند. گاهی اوقات چیزهایی که در سفر فراموش میکنیم قابل جبران و تهیه در مقصد هم هستند، مثل مسواک و خمیر دندان یا دستمال کاغذی که در هر سوپر مارکتی پیدا میشود. برنامه Hopper یکی از بهترینها در حوزه خود محسوب میشود. استفاده از این برنامه، باعث میشود تا در هزینه سفر خود صرفهجویی کنید. با نصب این برنامه، دیگر نگران سوخت اتومبیلتان، در یک محیط غریبه، نخواهید بود. چرا که میتوانید به کمک این برنامه، هتلهایی را برای اقامت خود، به مدت یک شب، در هر نقطه از دنیا پیدا کنید، که از تخفیفهای بسیار زیادی برخوردار هستند. شما میتوانید بعدها با تماشای این عکسها تمام لحظات جذاب سفر خود را زنده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید