این ضمانت شامل موارد پروتزوفیزیوتراپی نمیگردد

ماده2- مسافرت ها باید در جهت مأموریت محوله و اجرای وظایف واحد و دارای ضرورت و اهمیت کافی باشد. چون شما توری را انتخاب کرده ای که بالای دو میلیون تومان است؛ پس این امکان را در آژانس ما داری که از شرایط قسطی آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر جهت تهیه تورت استفاده کنی. به این ترتیب مسافرت با هواپیما در ماه ششم بارداری، آخرین فرصت طلایی شما محسوب میشود. به همین خاطر بهترین راه این است که از چند ماه قبل از سفر، به صورت پیوسته قیمت بلیط هواپیمای مورد نظرتان را چک کنید تا اگر یک شرکت هواپیمایی آفر ویژه ای برای آن بلیط در نظر گرفته فرصت را از دست ندهید. تمام این شرکتهای هواپیمایی، سفر هوایی در ماه آخر بارداری و بالای 35 هفته را به طور کلی ممنوع اعلام کردهاند. همان طور که انتظار میرود، سفر هوایی برای بارداری تک قلویی تا 36 هفتگی و برای بارداری چند قلویی تا 32 هفتگی با این مجوز، امکان پذیر خواهد بود، اگر میخواهید بدانید بهترین شرکت هواپیمایی ایران کدام است کلیک کنید. لازم به ذکر است که برای سفر بین هفتههای 29 تا 36ام، گواهی پزشکی لازم خواهد بود. مانند بلیت، سایتهای بیشمار و متنوعی هم وجود دارند که امکان رزرو محل اقامت را برای شما فراهم میآورند.

داشتن اطلاعات در مورد محل اقامت در مقصد هم به شما برای انتخاب لوازم مورد نیازتان کمک خواهد کرد. در هر مسافرت میتوان رستورانها، کافهها و اغذیهفروشیهای جدید و هیجان انگیزی پیدا کرد. یکی از جذابترین بخشهای هر سفر، چشیدن طعم غذاها و نوشیدنیهای جدید است. پس مهم است که قبل از هر سفری، چک لیست تجهیزاتش را چک کنیم و هر چه نداریم، پیش از سفر تهیه کنیم. به هر صورت نیاز است که شما گواهی از پزشک مربوطه خود داشته یا در صورت وجود شرایط خاص، از پزشکان هواپیمایی، مجوز مربوطه را دریافت کنید. از جمله این شرایط میتوان به ارائه مجوز از خدمات پزشکی امارات برای بارداریهای تک قلو پس از هفته 36ام و بارداریهای چند قلو پس از هفته 32ام اشاره کرد. تمام این کپیها که با هزینهای پایین قابل تهیه هستند، جایی کمتر از یک کتاب کوچک در گوشهی ساک یا چمدان شما میگیرند و زحمتی برای شما ایجاد نخواهند کرد. برای راحتی شما صفحات در اندازه A4 طراحی شدهاند. جواب این سوال اولین قدم برای برنامهریزی سفر است. اصلا اوضاع حساب بانکیتان چگونه است و چقدر حاضرید برای لذت بردن از مسافرت هزینه کنید؟ بنابراین پیش از سفر با جستوجو در اینترنت یا تماس با آژانس خود و هتلی که رزرو کردهاید از چگونگی و هزینهی مورد نیاز برای شرکت در این تورها مطلع شده و در صورت نیاز صندلی خود را رزرو کنید.

بنابراین حتما چند روز قبل از سفر از داشتن وسایل لازم سفرتان مطمئن شوید. اما این که سفر نمی شود چون اینکار امکان پذیر نیست پس باید با فکر و تبحر خاصی هر طور شده کیف و چمدانتان را خیلی هوشمندانه بچینیم، اما در حین سفر یا اینکه به مقصدمان که می رسیم می بینیم باز چیزهایی را فراموش کرده ایم، پس همیشه حواستان به این موضوعات باشد تا سفر به کامتان تلخ نشود؛ انتخاب وسایل مسافرت برای بعضی از افراد شبیه به یک دوراهی سخت است، اما بعضی ها هم از قبل خیلی عاقلانه و با تبحر چک لیست سفر را متناسب با نوع سفرشان آماده کرده اند که این مورد بهترین گزینه برای شماست! اما کسانی که واکسن نزدهاند و یا شماره پلاک خود را در این سامانه ثبت نکردهاند و به مسافرت بروند دوربینهای جادهای آن را ثبت کرده و به ازای هر ۲۴ ساعت تردد یک میلیون تومان جریمه خواهند شد. در هر سفر میتوان چیزهای زیادی از آداب و رسوم و علائق مردم یک منطقه، با تجربه کردن غذاها و نوشیدنیهای خاص آن ناحیه فرا گرفت. به یاد داشته باشید بهتر است قبل از سفر با دیگر اعضای گروه صحبت کنیم و از ایدهها و علائق یکدیگر مطلع شویم.

در نظر داشته باشید که این گواهی از نظر هواپیمایی کاتای پسیفیک، تنها 10 روز اعتبار دارد و باید در آن سن بارداری، سلامت و طبیعی بودن شرایط بارداری، تک قلویی یا چند قلویی و دیگر موارد آورده شود. به طور مثال شما تورخارجی انتخاب کردید به مدت 8 روز راهی تور هند هستی که جمع کل مبلغ آن چیزی در حدود 4 میلیون تومان خواهد شد. به مرور چک لیستهای تخصصی سفرهای مختلف هم با شما به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتوانید با استفاده از آنها به راحتی وسایلتان را برای سفرهای تخصصی هم جمعآوری کنید. اما ویژگی این نوع سرویسها صرفا قیمت پایین و پیشنهادهای ویژهی آنها نیست. اما واکسن زده ها برن تا بعنوان ناقل هرچه بیشتر باعث گسترش بیماری بشن! او در این نشست گفت: با شیوع کرونا و کاهش سفر حجم کار فعالیت ستاد خدمات سفر در کشور کمتر شده بود ولی در روزهای آینده در شرایطی قرار خواهیم گرفت که سفرها از زمان قبل از کرونا نیز بیشتر خواهد شد لذا به هماهنگی بیشتری نیاز داریم. بسیاری از آژانسهای مسافرتی، شرکتهای محلی و هتلها، تورهای یک یا چند روزهای را برای استفادهی بهتر از مدت زمان حضور شما در یک شهر یا منطقهی خاص تدارک دیدهاند.

دیدگاهتان را بنویسید