راهنمای سفر – 13 گام برای برنامه ریزی سفر لذت بخش

مسافرت تنهایی میتوانند یک تجربهی خاص برای شما به ارمغان بیاورند. دیوارهای شهر مراکش (پایتخت مراکش هم نام کشور است)، در کوچههای باریک به رنگ قرمز و آجری هستند که در یک سفر تنهایی حس و حالی خاص برایتان خواهد داشت. هنوز هم در اطراف شهر دیوارهای محافظ و خندقها وجود دارند. اما با این حال گذر کردیم و به مناطق دیدنی گیلان رفتیم تا از مناطق زیبای دیگر هم دیدن کنیم. مناظر زیبا و خیرهکننده و معماری جذاب این شهر، آن را در میان شهرهای اروپایی، مشهور و دوستداشتنی کردهاند. در بین کشورهای مقصد توریست، بالی از ارزانترینهاست. یافته حاکی از آن است در انجام پژوھش 48/1% زنان و 51/9% مردان و ھمچنین بیشترین سن شرکت کننده در جامعه آمری را افراد بین 25 تا 35 سال تشکیل داده اند. در تمامی ماه های بارداری نیاز به ارائه مدرک معتبر پزشکی ممهور به مهر نظام پزشکی متخصص زنان حاکی از سن بارداری و تخمین تاریخ زایمان می باشد. نکته ای بسیار مهم و قابل توجه پیش از سفر به شمال این است که تمامی وسائل مورد نیاز را در ارتباط با پروتکل های بهداشتی همراه خود داشته باشید. اگر بیش از یک خانواده هستید و نیاز است با دو ماشین به مسافرت بروید اجاره کردن یک ماشین کمی بزرگ تر به جای استفاده از دو ماشین می تواند تاثیر خوبی در کاهش هزینه ها داشته باشد.

اگر امکان رفتن به طبیعت و فضای باز در داخل شهر خودتان را دارید که چه بهتر، میتوانید به سفری یک روزه دور از شلوغی و هیاهوی شهر بروید. این رقم برای مثال در آمریکا، برای جابجایی اندازهی دو خیابان ۳۰ دلار است، پس سفر تنهایی در ویتنام را حتما امتحان کنید. سفر با موتور از دوچرخه سریعتر و راحتتر است و با آن میتوانید به جاهای بیشتری سر بزنید. بعد از آن میتوانید به ساحل مالاباتا بروید در تانجییر (Tangier) بروید و در محل اقامت هرکول افسانهای مقیم شوید. مطمئنا هدف از مسافرت به شمال و اقامت در این خطه، داشتن اوقاتی خوش و مفرح است و هیچ کس دوست ندارد که با دل آشوبه هایی مداوم، سفر را به کام خود و همراهانش تلخ نماید. به تنهایی به مراکش سفر و تجربههای نابی کسب کنید. مناظری که قلبتان را به تپش میاندازد و صمیمیت اهالی، غذای ارزان (بونچا را حتما امتحان کنید!) و خدمات مقرون به صرفه، سفری راحت و عالی برای شما به ارمغان خواهند آورد. اگر قصد سفر با خودرو شخصی خود را دارید مواردی ایمنی قبل از سفر را حتما انجام دهید. حداقل از دو ساعت قبل از حرکت با هر وسیله نقلیه ای، غذای سنگین نخورید.

اما در صورتی که طول زمان پرواز، به بیش از دو ساعت برسد؛ سن بارداری مجاز، کمتر از 28 هفته (برای بارداری اول) در نظر گرفته خواهد شد. اقامت و وسایل لازم و کالاها، در همه جا ارزان است ولی هر چقدر به سمت شمال بروید، ارزانتر خواهد شد. در سفرزون قصد داریم بهترین مقصدها سفر انفرادی را بر اساس معیارهایی همچون ایمنی، فرهنگ، راحتی در سفر و اقامت طبق آخرین اطلاعات در سال ۲۰۱۸، معرفی کنیم. همچنین ترکیه، یکی از امنترین مقاصد گردشگری در جهان، محسوب میشود و برای تنهایی سفر کردن بسیار مناسب است. کاروانیان با خوشحالی، با یکدیگر پیمان بستند که به سودی کم تر از صد در صد، برای فروش کالاهایشان راضی نشوند. در یک اتاق راحت زندگی کردن، سه وعده غذا و چند قوطی نوشیدنی در روز، همه و همه برای شما در اینجا، ۲۵ دلار در روز آب میخورد. صرف غذا در سفر جادهای یکی از موارد بسیار پراهمیتی است که میتواند به راحتی سلامتی شما را به خطر بیاندازد. تنهایی سفر کردن به نیوزلند یک خاطرهی تمام عیار است. نیوزلند را دیدهاید؟ اگر پاسختان منفی است باید بگوییم یکی از زیباترینها را از دست دادهاید. نوشیدنی معروف اسکاتلندی، منظره، طبیعت خاص و بینظیر و مردمان مهماننواز، یک کشور را به مقصدی مشهور برای مسافرت تنهایی تبدیل خواهد کرد.

همه در مورد بانکوک و پاتایا حرف میزنند، اما شهرهایی مثل فوکت (Phuket)، چیانگ مای (Chiang Mai)، خوی ساموی (Khoi Samui) و فیفی (Phi Phi)، هر کدام پر از جذابیتهای خاص هستند. چیانگ مای، برای مسافرت تنهایی بهترین است. آرمان بی پایان سایت قاصدک ۲۴ برپایه ارائه خدمات سریع، آسان، مطمئن و همچنین پشتیبانی مطلوب از مشتریان و مخاطبان خود است و در این راستا تلاش مینماید تا همواره بهترین خدمات در زمینه خرید بلیط ارزان هواپیما، خرید بلیط قطار، خرید بلیط اتوبوس، رزور هتل، تورهای مسافرتی و خرید بیمه مسافرتی را با شرایط مطلوب در اختیار کاربران خود قرار دهد. یکی از بهترین و خنک­ترین مناطق موجود در مازندران، مازیچال است که در ارتفاع 2600 متری قرار دارد. تقریباً ۴۰۲ کیلومتر از شهر که دور بشوید به پارگ کروگر خواهید رسید که یکی از مهمترین مناطق شکار در آفریقا است. اگر به مازندران سفر کردید، حتماً به سواد کوه بروید و از مناطق زیبای آن دیدن کنید. کافی است به این تصویر فکر کنید تا بیشتر از این معطل نکنید و بلیط خود را برای سفر به فرانسه رزرو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید