فواید شگفت انگیز مسافرت

شهر دبی یا دوبی امارات متحده عربی، بزرگترین و پیشرفتهترین شهر این کشور کوچک و یکی از مکانهای مناسب برای مسافرت در سال 2020 است. یونان یکی دیگر از ارزان ترین کشورها برای مسافرت است. اگر بدن شما نتواند لاکتوز ، قند موجود در شیر را تحمل کند، لبنیات ممکن است علایم شما را بدترکنند. اگر شیروفرآورده های لبنی برای شما دردسرایجاد می کند، عدم تحمل به لاکتوز دارید. در تنها سفر کردن شما می توانید اگر در سینما از فیلمی خوشتان نمی آید از سینما بیرون بیایید یا ساعت ها صرف گشتن در موزه ای کنید که بقیه افرادی که می شناسید اصلا از آن خوششان نمی آید. باعث سرطان یا نیازمند جراحی نیز نخواهد شد وعمر شما را نیز کوتاه نمی کند. داروهای آرام بخش یا خواب آور برای درمان کوتاه مدت جهت درمان اضطراب که علایم را بدتر می کند ، تجویز می شوند. اما پزشک برای علایم اصلی شما دارو تجویز می کند.

دریافت کلسیم کافی بخصوص برای جوانان و زنان لازم است. داروهای ضد افسردگی برای بهبود علایم IBS بخصوص در بیماران افسرده بسیار کمک کننده هستند. بههمین ترتیب سفر به تمامی کشورهای دیگر نیز با مطالعات قبلی بسیار دلچسبتر و خاطرهانگیزتر میشود. مسافرت راهکار بسیار خوبی برای بسط دادن به افق های شماست. اگر گاز ، مشکل شماست باید از غذاهای نفاخ که شامل باقلا،کلم و بعضی میوه هاست بپرهیزید. هیچ پیامبری را نفرستادیم مگر آن که باید فرمان برده شود به اذن خداوند. روایات به ما می آموزند که هیچ گناهی را نباید کوچک شمرد. می توانید از بوفه های سلف سرویس یا فست فودهای ارزان قیمت خوراک خود را خریداری کنید و یا می توانید با خرید مواد غذایی سالم و حاضری مانند نان و پنیر و تخم مرغ و… هم چنین می توانید با یک مشاور درباره چیزهایی که شما را آزار می دهند صحبت کنید. هم چنین می توانید برای تحمل لاکتوز، لاکتاز را بصورت قرص یا شربت مصرف کنید.

هم چنین ممکن است لازم باشد از شربت سیب و شربت انگور اج تنا ب کنید و کمتر آناناس ،گردو، فندق وکشمش مصرف کنید . وقتی اسهال مکررا اتفاق می افتد داروهایی مانند لوپرامید ممکن است کمک کننده باشد. غذاهایی که سوربیتول دارند (شیرین کننده مصنوعی که درشکلاتها و آدامسهای بدون شکر استفاده می شود) می توانند عامل اسهال باشند. غذاهایی که ممکن است علایم را بدتر کنند شامل غذاهایی هستند که چربی یا کافئین زیادی دارند. می توان با یک برنامه ریزی خوب شامل رژیم غذایی سالم ، آموختن راههای جدید مقابله با استرس و اجتناب از غذاهایی که علایم شما را بدتر می کنند در جهت کنار آمدن با این مشکل تلاش نمود. تجربه ی یک گردشگر در این مورد جالب می باشد: مسافری برای دیدن خویشاوند خود در ایام کریسمس به آرژانتین سفر کرد و کتاب هری پاتر و چند قلم کادوی کوچکی که در هر نقطه شهر لس آنجلس می توان یافت، را به همراه خود برد. اما در طول سفر ممکن است یک اتفاق ساده، هم سلامتی ما را تهدید کند و هم هزینههای گزافی را روی دست ما بگذارد.

خیر، IBS ممکن است در طول زندگی عود کند، اما بدتر نمی شود. معمولا داروها از IBS جلوگیری نمی کنند چون شما تمام عمر با این بیماری درگیرید. شاید این بار اضافی در سفرهای یکیدوروزه و زمینی به چشم نیاید خصوصاً اگر که با ماشین شخصی خودتان سفر کرده باشید. وجود دریا و جنگل و روستاهای زیبا و پل ورسک این منطقه را به بهشت گردشگری تبدیل کرده که انسان از دیدن چشماندازهای زیبای این منطقه سیر نمی­شود. سعی کنید از تمام لحظههایی که در سفر هستید لذ ببرید و استفاده کنید. در این مطلب از چک لیست سفر گفتیم و ضرورت استفاده از آن. تهیه کنید. اگر لازم است شیر مصرف نکنید، سبزیهای با برگ سبز تیره زیاد بخورید یا قرص کلسیم استفاده کنید. در صورتی که بیمار هستید یا طی ۱۴ روز گذشته در معرض فرد مبتلا به کرونا بوده اید به مسافرت نروید. این درکی است که می توانیم تجربه کنیم و از همین حالا که زنده اید و انرژی دارید برای درک این لحظات بهتر است تصمیم به سفر بگیرید تا در لحظات مرگ حسرت از دست دادن این فرصت ها را نخوریم و در آینده با حسرت نگوییم ای کاش سفر می کردم، بلکه با شادی بگوییم خوشحالم که این کار را کردم.

دیدگاهتان را بنویسید