چگونه سفر خوب و کم هزینه ای داشته باشیم؟

بسیاری از ما اعتقاد داریم در طول مسافرت باید برای کودکان، خانواده و افرادی که بعد از سفر منتظر ما هستند هدیه و سوغاتی بخریم. از شهرهایی که بین مبداء و مقصد شما در سفر قرار دارد دیدن کنید. دنا پلاس دارای کیسههای هوای جانبی است و چهار ایربگ دارد. قطعا شما هم انگیزۀ خاصی برای سفر به کیش دارید، یا به هوای غواصی در دل آبهای گرم خلیج فارس به این جزیرۀ زیبا جذب شدید و میخواستید برای یکبار هم که شده زندگی زیر آبها را ببینید و شناکردن مانند ماهیها در دریای بیکران را احساس کنید. همچنین توجه داشته باشید می توانید در فصول سرد سال به مناطق جنوبی کشور که هوای نسبتا معتدلی خواهد داشت مسافرت کنید. همکاران محترم با توجه به شرایط کنونی کشور مبنی بر ضرورت توجه خاص به مسایل بهداشتی و امنیتی و توصیه ی اکید مراجع ذیصلاح در خصوص پرهیز از مسافرت و طرح (( درخانه می مانیم )) خواهشمند است تا اطلاع ثانوی از سفربه مشهدمقدس – رامسر – تهران خودداری فرمایید.

خودروی دنا برای اولین بار چندین سال پیش راهی بازار داخلی ایران شد و یکی از خودروهای محبوب تولید داخل است. از طرف دیگر ممکن است برای برخی داروها که طبق قوانین ایران ممنوعیت خاصی ندارند در کشورهای دیگر تحت قوانین و ممنوعیتهای جدی باشند و به همراه داشتن آنها منجر به مشکلات اساسی شود. متاسفانه این ماجرا در ایران و بازار داخلی ما صدق نمیکند، چرا که قیمت خودروها طوری بالاست که عمده اقشار متوسط به همان یک خودرویی که دارند اکتفا نمودهاند. از طرف دیگر شرکتهای هواپیمایی، سرویسهای کرایهی ماشین یا هتلها ممکن است به سادگی مدارک مربوط به رزرو و خرید ما را گم کنند و تجربه ثابت کرده که در اینگونه مواقع آنطور که انتظار میرود پاسخگوی مسافر نیستند. قبل از سفر شهر موردنظرتان به طور کامل بررسی کنید. برای بررسی قیمتها و انتخاب بهترین روش سفر مدام تمام گزینهها را بررسی و مقایسه کنید. برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از بروزهرگونه مشکلی از قبل برنامه سفر خود را با بقیه اعضا خانواده و یا همسفرتان هماهنگ کنید. یکی از مزیتهایی که این خودرو دارد، برخورداری از گیربکس دو کلاچه است که امکان تعویض دندهها با سرعتهای بالا را برای راننده فراهم می کند و این امر باعث می شود که هنگام تعویض دندهها دور موتور افت کمتری را تجربه کند.

دو مزیتی که این خودرو را برای سفر ایدهآل میکنند، فضای کافی برای تمام سرنشینان و فضای کافی صندوق عقب آن است. هر فردی در زندگی بهتر است زمانی را برای جدا شدن از همه دغدغه ها و مشکلات روزمره در نظر بگیرد. از خوردن و آشامیدن در وسایل حملونقل عمومی خودداری کنید. دقت کنید که بخش عمده ای از سفر شما پس از این که به شهر مورد نظر رسیدین شروع میشه، پس بخشی از بوجه سفر را برای گردش در مقصد کنار بگذارید و به این فکر کنید که در مقصد می خواهید چه کار کنید، از کجا ها می خواهید دیدن کنید تا سرگردان نشید تا بی برنامه خرج نکنید. این موسسه ها معمولا پیشنهادات فوق العاده خود را از طریق ایمیل به متقاضیان ارائه می دهند. استفاده از برخی اماکن همچون موزهها یا باغ وحشها گاهی به دلایل مختلف و در روزهای خاصی رایگان اعلام می شود. هنگامی که نتایج تستهای تصادف و ایمنی جاده دنا پلاس منتشر شد، این سدان جذاب تبدیل به یکی از بهترین گزینهها برای خرید شد. توجه داشته باشید که خودِ تجربه سفر، برای کودکان یک هدیه است و نیازی به خرید هدایای بیشتری نیست.

اگر خودروی ایمنی میخواهید که بتوانید با خیال راحت با آن سفر کنید، MVM X55 گزینه ایدهآلی برای شماست. یک سفر جاده ای کم هزینه معمولا با ماشین شخصی انجام می شود، اما لازم است قبل از مسافرت کارهای ضروری و احتیاطی را انجام دهید، مطمئن شوید که لاستیک ها برای چنین مسافرتی مناسب هستند، سوخت مورد نیاز ماشین را قبل از سفر تهیه کنید و بهترین جاده برای خودرو را انتخاب کنید تا نیاز به تعمیر ماشین در میان راه نداشته باشید. علاوه بر آن ، آبهاي معدني لاريجان ، محلات ، بستان آباد ، رامسر ، مشكين شهر ، دماوند و بسياري از چشمههاي ديگر با حوزة كشش محلي و يا ناحيهاي خود همه ساله مشتاقان بسيار دارند. یکی از گزینههای سفر کم هزینه سفر با خودرو شخصی است. بیشتر از همه کارمندان، جوانان و بانوان علاقه نشان دادند و دیری نپایید که پژو 206 در مدلهای مختلف روانه بازار شد.

دیدگاهتان را بنویسید