چگونه سفر خوب و کم هزینه ای داشته باشیم؟

همچنین توجه داشته باشید می توانید در فصول سرد سال به مناطق جنوبی کشور که هوای نسبتا معتدلی خواهد داشت مسافرت کنید. یکی از دلایل گریه کردن و بی قراری کودک می تواند ناشی از ابتلا به این مشکل باشد. ترمزهای دیسکی مطمئن و ایربگ برای راننده و سرنشین از آپشنهای این خودرو محسوب میشوند. ترمزهای این خودرو مجهز به ABS و EBD هستند و هم برای راننده کیسه هوا تعبیه شده و هم پدالهای استاندارد آن تجربه رانندگی را لذتبخشتر خواهد کرد. راننده این خودرو میتواند به کمک گیربکس اتوماتیک رانندگی بهتری را تجربه نماید. اگر علاقهمند خرید این خودرو هستید، بهتر است که نسخه اتومات آن را برای تجربه رانندگی بهتر خریداری نمائید. بردن کفش ورزشی یا پیاده روی جزو الزامات سفر است و بهتر است کفش های مجلسی و خشک کمتر برده شود و نیز برای فصل زمستان و مناطق خیلی سرد یک بوت اضافه هم از وسایل مورد نیاز سفر محسوب می شود. توصیهها و یا الزامات منطقه و یا استان محل سکونت خود را دنبال کنید. دستان خود را بهطور مرتب بشویید و یا از ضدعفونیکننده دست استفاده کنید. در طول سفر یک کپی از نتایج ازمایش PCR خود را همراه داشته باشید.

هنوز هم باید سایر توصیههای سفر را دنبال کنید. بله. سفرهای هوایی نیاز به گذراندن وقت در خطوط امنیتی و پایانههای فرودگاه دارد که میتواند شما را در تماس نزدیک با سایر افراد و سطوح مکرر لمس شده قرار دهد. جشنوارههایی مثل جشنوارۀ آبنبات چوبی، جشنوارۀ خرید، جشنوارۀ سلامت و مسابقات رالی و تور خانوادگی که هر یک میتواند هیجان بیشتری به مسافرت شما ببخشد. توجه داشته باشید که خودِ تجربه سفر، برای کودکان یک هدیه است و نیازی به خرید هدایای بیشتری نیست. در صورت واکسیناسیون کامل نیازی به آزمایش قبل یا بعد از سفر و یا قرنطینه بعد از بازگشت ندارید. شک نکنید در شهرهایی که تاکنون به آن ها سفر کرده اید هنوز هم جاذبه های گردشگری وجود دارد که قبلا از آن ها غفلت کرده اید. بدون شک میزان مسافرت های بین شهری در ایران در ایام نوروز و فصل تابستان بیشتر از سایر فصول و اوقات سال است، اگر زمان مسافرت چندان اهمیتی برای شما ندارد سعی کنید تا آن جا که امکان دارد خارج از زمان، مسافرت کنید.

خانم باردار برای امنیت بیشتر خود و نوزادش در طول سفر، باید از کمربند ایمنی استفاده کرده و به دقت آنها را ببندد. از حضور در کنار افرادی که در معرض خطر ابتلا به بیماری با شدت بیشتر هستند (مانند افراد مسن، مبتلایان به بیماریهای نقص سیستم ایمنی، سرطان و….)، به مدت 14 روز خودداری کنید. چنانچه در معرض ابتلا به کووید-19 قرار گرفتید، بیمار هستید، تست PCR مثبت دارید و یا منتظر نتیجه آزمایش کرونا هستید، مسافرت نکنید. این خودرو به لحاظ برخورداری از آپشن در جایگاه خوبی قرار میگیرد و امتیاز قابل قبولی نیز در بخش تجهیزات ایمنی دارد. از طرفی تجهیزات ایمنی تندر 90 به همراه گیربکس قدرتمندی که دارد آن را برای خطرهای جادهای آماده میکند. راحتی در سفر بسیار مهم است و اصولا اگر خودرویی برای سفرهای طولانی احساس آسودگی به سرنشینان ندهد، مناسب نیست و برلیانس H330 نیز به لطف این گیربکس سفرهای طولانی را آسانتر میکند.

دقت کنید که بخش عمده ای از سفر شما پس از این که به شهر مورد نظر رسیدین شروع میشه، پس بخشی از بوجه سفر را برای گردش در مقصد کنار بگذارید و به این فکر کنید که در مقصد می خواهید چه کار کنید، از کجا ها می خواهید دیدن کنید تا سرگردان نشید تا بی برنامه خرج نکنید. اگر قصد دارید با هواپیما یا قطار مسافرت کنید حتما قبل از خرید بلیط به سایت های مختلف رجوع کرده و لیست قیمت ها را با توجه به خدماتی که ارائه می دهند مقایسه کنید، برای داشتن سفر کم هزینه مطمئنا می توانید از برخی خدمات اضافه چشم پوشی کرده و بلیط ارزان تری خریداری کنید. در صورت تمایل به خرید سوغاتی نیز سعی کنید از وسایل زینتی و خوراکی های مختص همان شهر به مقدار کم خریداری کنید. در حین مسافرت به خدمات رایگان برخی موسسات تفریحی در بعضی از روزهای ماه یا سال دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید